Nábor 2021

Chceš se přidat mezi nás? Zažít s námi spousty legrace, zábavy, dobrodružství, poznat nové kamarády a nasbírat plno nových zkušeností?
Tak právě ty přijď na náborovou schůzku, která se uskuteční 10. 9. 2021!
Těšíme se na všechny z vás! 🌱

29.3. Covidové aktivity

Zdravíme členy 5. oddílu a jejich rodiče. Velikonoce jsou za dveřmi a proto jsou aktivity, které jsme si pro vás jako inspiraci na tento týden připravili, také podle toho laděné. V dokumentu najdete návody na netradiční pomlázky, přečíst si můžete, jak slaví velikonoce jinde nebo si podle instrukcí můžete připravit tradiční vajíčkovou pomazánku.

15. 3. Covidové aktivity

Zdravíme členy 5. oddílu a jejich rodiče. Tento týden jsme se rozhodli, že vás povzbudíme v chození ven. Procházku si můžete s našimi aktivitami udělat zajímavější. Je nám jasné, že v téhle době, kde jsme omezení uzemím katastru obce, nebude mít každý stejné možnosti, snažili jsme se ale všechny aktivity udělat co nejuniverzálnější.

22. 2. Covidové aktivity

Zdravíme členy 5. oddílu a jejich rodiče, téma tohoto týdne je budoucnost. Ať už se jedná o to, jestli budeme mít klubovnu na Marsu, nebo jestli půjdeš po škole do Afriky chránit nosorožce, podíváme se, jak by mohl život vypadat za pár let. 

15. 2. Covidové aktivity

Zdravím členy 5. oddílu, posílám pokračování v našem online programu, tentokrát na téma finanční gramotnosti. Orientovat se ve financích je třeba v každém věku a své znalosti si můžete porovnat v krátkých kvízech.

Uvědomujeme si také, že pro spoustu programů, které posíláme je lepší sedět u počítače. Neznamená to ale, že nechceme, abyste chodili ven. Naopak, dokud máme sníh, využijte ho a a užijte si ho:

8. 2. Covidové aktivity

Ahoj, nadále pokračujeme v online programu, jehož téma na tento týden je vaření. Připravili jsme si pro vás návod na výrobu pomazánky, Pardál společně s Earlem natočili video návod na přípravu smažáku a pak další chutné aktivity.

Do pátečního poledne prosíme o vyplnění krátkého dotazníku na zpětnou, abychom mohli dále vylepšovat program pro vás: https://forms.gle/xLoSV4JZKct8RUNm9

1. 2. Covidové aktivity

Zdravíme členy 5. oddílu, i v tomto týdnu pokračujeme v online programu, tentokrát se zaměříme na téma kybernetické bezpečnosti. Dozvíte se, co je to cyberstalking, nebo jak vybrat správné a silné heslo. Získané vědomosti můžete na závěr porovnat v našem online kvízu, přičemž správné odpovědi vyhodnotíme příští týden. V soutěži v uzlování z minulého týdne vyhrál Kuba s velice výbornými časy. Pokud